Telefon
 
Standart İlan
Standart İlan
Gazetelerde seri ilan sayfalarında yukarıdan aşağıya inen çizgi aralığına sutun,bu aralığı oluşturan çizgilere sütun denir.1 sütun 3cm'dir Seri ilanlar bu aralığa yazılır.Normal seri ilanlar 8pt ilk kelime büyük ve BOLD yazılır
 
Alt Üst Çizgili
Standart İlan
Puntolu veya normal seri ilanları diğer seri ilanlardan ayırt etmek için kullanılan ayırıcı çizgilere alt- üst çizgiler denir. 5 Kelime fiyatına eşittir.gazetelerde 5 kelime fiyatı ücretlendirilir.
 
14 Punto Başlıklı
Standart İlan
Seri ilanlarda kullanılan büyük başlıklı kelimelere punto denir.1 punto 10 kelime fiyatına  eşittir.gazetelerde 14 punto şeklinde yazılır.Punto başlıklı ilanlarda alt üst çizgi ücretsizdir.Punto başlıktan sonra her satır en az 3 kelime olmalıdır.Aksi taktirde 3 kelime olarak hesaplanır.
 
Sarı - Gri Kutulu
Standart İlanStandart İlan
Hürriyet gazetesinde kullanılan ilan örneği.Zemin gri tramlı olduğu için bu ismi almıştır.Gri kutu ilanları Punto başlıklı olmak zorundadır.Fiyatı seri ilanlara göre %50 daha pahalı,Çerçeveli ilanlara göre daha ucuz olduğu için tercih edilmektedir.
 
Renkli Punto Başlıklı
Standart İlan
Hürriyet,Sabah gazetesinde kullanılan ilan örneği. Renkli Punto başlıklı olmak zorundadır.Fiyatı seri ilanlara göre  daha pahalı ( 1 renkli punto başlık 20 kelime yerine geçmektedir.)
 
Çerçeveli Özel İlan
 
Çerçeveli İlan
 
Kısa sürede nitelikli ve kesin sonuca ulaşmak istiyorsanız çerçeveli ilan vermelisiniz.Çerçeveli ilanlar eleman, ticari ve sosyal ilanlar olarak gruplandırılır.Çerçeveli ilanlar sütun sayısı ve yüksekliğine (cm) göre fiyatlandırılır.